Aanbevolen voor: Alle huidtypes.
Instructies:
  • Breng na het reinigen en tonifiëren het sheetmasker gelijkmatig aan op je gezicht.
  • Vervolg met je gebruikelijke skincare routine.
Ingrediënten (EN):
Water, Melaleuca Alternifolia Tea Tree Leaf Water (47,000 ppm), Glycerin, Niacinamide, 1,2-Hexanediol, Methylpropanediol, Butylene Glycol, Arginine, Allantoin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Centella Asiatica Extract (1,000 ppm), Panthenol, Polyglyceryl-10 Laurate, Xanthan Gum, Sodium Polyacrylate, Ethylhexylglycerin, Pentylene Glycol, Disodium EDTA, Caprylyl Glycol, Melaleuca Alternifolia Tea Tree Leaf Oil (100 ppm), Chamaecyparis Obtusa Water, Salicylic Acid, 4-Terpineol, Oenothera Biennis Evening Primrose Flower Extract, Pinus Palustris Leaf Extract, Pueraria Lobata Root Extract, Ulmus Davidiana Root Extract
-65%
Madagascar Centella Tea-Trica Relaxing Mask
Productinformatie
Verzending & Retourneren
Description
Beschrijving:
Instructies:
Ingrediënten (EN):